Legendarny pac-man w sieci

Na pewno grę typu pac-man można zakwalifikować do klasyków i jak się okazuje, cały czas taka łatwa gierka cieszy się znaczącym zamiłowaniem. Dzieje się tak wobec tego, że producenci gier z powodzeniem przenieśli projekt tej gry do oprawy graficznej z XXI wieku. Z tego też powodu taka gra jest niezwykle interesująca, pomimo własnej prostoty. W tej grze gra toczy się najzwyczajniej w świecie o to, by omijając stwory, które chodzą po danej planszy, wyzbierać wszelkie żółte przedmioty, najprawdopodobniej monety. Wówczas w owym czasie, gdy ta sztuka nam się powiedzie, na planszy pojawi się dobre przejście, które zabierze nas do dodatkowego etapu. Plansza to nic innego, jak wspaniale narysowany labirynt niekończących się przejść, a z każdej mury są przejścia, jakie będą nas prowadzić do początku planszy, do zakończenia, bądź też do prawej czy też lewej strony, w zależności od tego, z jakiego przejścia skorzystamy. Takie gry przeglądarkowe pozwalają na relaks dla każdego. W pewnych sytuacjach, gdyby nie było takich właśnie przejść trudno by było nam się przyciągnąć z pułapki, w której będą nas otaczać nasi nieprzyjaciele. Za każdą planszę, którą przejdziemy, dostaniemy stosowną ilość punktów, z tym, że musimy czekać się z faktem, że z każdą następną planszą będzie coraz trudniej. Z w pewnych momentach stworów, jacy będą bronić monet będzie coraz to więcej, a jak dojrzejemy, jeśli wyczują obecność, będą wszelkie na raz zmierzać w stworzonym przez nas kierunku.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

Kategorie

Publikacje:

  • wczasy nad morzem Rewal kwatery noclegi nad morzem
  • sialala i co do tego ciężko powiedzieć ale powinno być zajebiście. Sprawdź Serwis komputerowy ursus obolałe kończyny twoejgo 5667
  • Najlpeszy Serwis komputerowy pruszków Sprawdź
  • Największy sklep numizmatyczny dla Numizmatyka, i z darmową wyceną skup monet przedstawiamy cennik monet, oraz ceny monet w skupie. Kupujemy najwięcej!